Watykan (Państwo Kościelne), 1 soldo, 1867 R
Zakończenie: 05-03-2020 22:34:20
197024
Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Pius IX 1846-1878, 1 soldo, 1867 R, Rzym |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | drobne uszkodzenia na obrzeżu widoczne na wysokości litery T w wyrazie PONTIFICIO |
Literatura: | Berman 3349, Pagani 602 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 101