Rosja, 5 kopiejek, 1850 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:19:00
197022
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1850 СПБ ПА, Petersburg, ogon orła nowego typu, wieniec oddalony od rantu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1850в, Bitkin 408

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 218

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  40 zł
6)  32 zł
7)  24 zł