Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:10:40
196388
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1769, Monachium
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 27.78 g, uszkodzenie krążka na awersie irewersie, patyna
Literatura: Dav. 1953

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł