Niemcy, talar, 1694
Zakończenie: 05-03-2020 22:10:00
Niemcy, talar, 1694
197190
Opis: | Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Emanuel 1679-1726, talar, 1694, Monachium, odmiana z berłem wskazującym na cyfrę 4 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.94 g, subtelna patyna |
Literatura: | Dav. 6099, Hahn 199, Witt. 1645 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 250