Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:09:40
197189
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) 1598-1651, talar, 1627, Monachium
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.97 g, stara patyna
Literatura: Dav. 6074

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 163

1)  820 zł
2)  820 zł