Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1689

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:08:00
196939
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Flandria, patagon, 1689, Brugia
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.05 g, ładnie zachowany jak na ten typ monety, patyna
Literatura: Dav. 4494, Delm. 344

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 261

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  540 zł
4)  430 zł
5)  420 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  290 zł
11)  270 zł
12)  250 zł
13)  180 zł