Belgia, patagon, 1666

Belgia, patagon, 1666

Belgia, patagon, 1666

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 22:01:00
197184
Opis: Belgia - biskupstwo Liege - Maksymilian Henryk Bawarski 1650-1688, patagon, 1666, Liege
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.64 g, typowe dla takich monet justowanie, patyna, ładnie zachowany jak na ten typ monety
Literatura: Dav. 4294, Delmonte 471

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 201

1)  680 zł
2)  660 zł