Belgia, patagon, 1666
Zakończenie: 05-03-2020 22:01:00
Belgia, patagon, 1666
197184
Opis: | Belgia - biskupstwo Liege - Maksymilian Henryk Bawarski 1650-1688, patagon, 1666, Liege |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 27.64 g, typowe dla takich monet justowanie, patyna, ładnie zachowany jak na ten typ monety |
Literatura: | Dav. 4294, Delmonte 471 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 213