Austria, guldiner, 1551
Zakończenie: 05-03-2020 22:00:20
Austria, guldiner, 1551
197159
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Ernest Bawarski - administrator 1540-1554, guldiner, 1551, Salzburg |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.70 g, subtelna patyna |
Literatura: | Dav. 8168, Probszt 362, Zöttl 396 |
Cena wywoławcza: 2 300 zł
Cena szacunkowa: 3 750 zł
Ilość odsłon: 242