Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 21:21:40
196653
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 293

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  390 zł
5)  350 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  230 zł
10)  220 zł
11)  210 zł
12)  200 zł
13)  165 zł
14)  155 zł
15)  150 zł