Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 21:18:00
197126
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 MW, Warszawa, ogon Orła z 7 piór, cyfra "6" w dacie z zagiętym daszkiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kuriański Z1W36.6.a, Bitkin 1168, Plage 406

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 216

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  60 zł
9)  50 zł
10)  44 zł
11)  42 zł