Polska, szóstak, 1662 GBA

Polska, szóstak, 1662 GBA

Polska, szóstak, 1662 GBA

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 21:10:20
196909
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1662 GBA, Lwów, odmiana bez herbu Ślepowron
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, niedobity, patyna
Literatura: Kop. 1664 (R6), Szłapińskij 5 (R4)

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 179

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  210 zł
4)  150 zł