Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:58:00
196244
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1569, Wilno, końcówki napisów LI/LITVA
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA39-3 (R), Kop. 3315 (R1)

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 512

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  980 zł
4)  860 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  440 zł
8)  430 zł