Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:57:00
197006
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1534, Elbląg, końcówki napisów PRV / ELBINK
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Pfau 115, PN2-Dut. 127, Slg. Marienburg 9237, Kop. 7081

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 323

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  115 zł
12)  110 zł
13)  95 zł
14)  90 zł