Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:53:40
196951
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., w: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w jednym kącie słabo widoczny łuk, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 0.92 g, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 252

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  55 zł
10)  48 zł