Niemcy, naśladownictwo konstantyjskiego denara Ottona I von Schwaben, przełom X/XI w.

Rozpoczęcie: 24-02-2020 18:00
Zakończenie: 05-03-2020 20:50:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:50:20
196749
Opis: Niemcy, naśladownictwo konstantyjskiego denara Ottona I von Schwaben, przełom X/XI w., Aw: Krzyż, wokoło napis, Rw: Dwupoziomy dach zwieńczony kółkiem, pod nim kolumny
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.6 mm, 0.93 g, gięty
Literatura: jak Dbg 1683 (podobny stylistycznie)

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 103