Niemcy, denar, I poł. XII w.
Zakończenie: 05-03-2020 20:50:00
Niemcy, denar, I poł. XII w.
196747
Opis: | Niemcy - Szwabia - Bazylea- biskupstwo, denar, I poł. XII w., Aw: Kulka wokół której cztery pierścienie, Rw: Popiersie (?) na wprost, z prawej pastorał (?) |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 23.9 mm, 1.49 g |
Literatura: | Dbg 1675, HMZ 1-195 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 69