Niemcy, denar, koniec X w.
Zakończenie: 05-03-2020 20:43:00
Niemcy, denar, koniec X w.
196753
Opis: | Niemcy - Frankonia - Würzburg - Otto III 983-1002, denar, koniec X w., Aw: Popiersie św. Kiliana w prawo; Rw: Krzyż z kulkami w kątach |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 1.26 g, 18.5 mm, gięty |
Literatura: | Dbg 855-856 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 167