Cesarstwo Rzymskie, follis, 294

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:33:20
197134
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311 - jako cezar 293-305, follis, 294, Siscia, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, GAL VAL MAXIMIANVS NOB C, Rw: Stojący w lewo Genius z modiusem na głowie, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w polach S - Γ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 9.08 g, zielona patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: RIC 81b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 181

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł
4)  175 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  150 zł