Rzym Kolonialny, brąz, 217-218

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:27:00
196787
Opis: Rzym Kolonialny - Syria - Laodicea ad Mare - Makrynus 217-218, brąz, 217-218, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M... MACRINOS AVG, Rw: Wilczyca w prawo, karmiąca bliźnięta: Remusa i Romulusa, ROMAE, w odcinku FEL
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.8 mm, 15.40 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: BMC 98

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 101

1)  95 zł
2)  90 zł