Grecja i posthellenistyczne, diobol, IV w. pne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:21:40
196990
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Apollonia Pontika, diobol, IV w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Kotwica, pod nią litera A (z lewej) i rak
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.1 mm, 1.13 g
Literatura: SNG Cracow 182, SNG Cop. 459

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 125

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł