Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 131-130 pne

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:21:20
196929
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antioch VII Euergetes 138-129 pne, tetradrachma, 131-130 pne, Tyre, Aw: Głowa Antiocha w diademie w prawo; Rw: Orzeł fenicki stojący w lewo, dokoła ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ, w polach Α ΡΕ, maczuga z monogramem, AΣ ΒΠΡ, między łapami orła monogram FP
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 26.5 mm, 13.81 g, patyna
Literatura: SC 2109.10, SNG Spaer 2084

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 247

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  250 zł