Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 131-130 pne
Zakończenie: 05-03-2020 20:21:20
196929
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antioch VII Euergetes 138-129 pne, tetradrachma, 131-130 pne, Tyre, Aw: Głowa Antiocha w diademie w prawo; Rw: Orzeł fenicki stojący w lewo, dokoła ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ, w polach Α ΡΕ, maczuga z monogramem, AΣ ΒΠΡ, między łapami orła monogram FP |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 26.5 mm, 13.81 g, patyna |
Literatura: | SC 2109.10, SNG Spaer 2084 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 247