Grecja i posthellenistyczne, drachma, IV w. pne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:17:40
197137
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Paflagonia - Sinope, drachma, IV w. pne, Aw: Głowa nimfy Sinope w naszyjniku i kolczyku w lewo; Rw: Orzeł lecący w lewo, łapiący w szpony delfina, powyżej nazwa nieustalonego magistratu KΑΛΑI..pomiędzy orłem i delfinem znak kontrolny Δ, poniżej ΣΙΝΩ
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 5.95 g, peks na monecie, niespotykany magistrat
Literatura: SNG Cop. -, SNG Aulock -, BMC -

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 159

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  150 zł
5)  130 zł