Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, IV w. pne
Zakończenie: 05-03-2020 20:17:00
197116
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Parion, hemidrachma, IV w. pne, Aw: Byk stojący w lewo z głową zwróconą do tyłu, ΠΑ/ΡΙ; Rw: Głowa Gorgony na wprost otoczona wężami |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 2.26 g |
Literatura: | BMC 21 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109