wydawnictwa zagraniczne, National Bank of Ukraine - Banknotes and Coins of Ukraine, Kyiv 2005
Zakończenie: 05-03-2020 20:03:00
197154
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, National Bank of Ukraine - Banknotes and Coins of Ukraine, Kyiv 2005 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 228 str. formatu A4, kartonowa oprawa, wydanie dwujęzyczne (angielski i ukraiński), bogato ilustrowany katalog wraz z informacjami i dokładnym opisem wszystkich pozycji |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 248