wydawnictwa zagraniczne, Г. М. Северин – Серебряные монеты Pоссийской Империи 1801 - 1911, Москва 2..
Zakończenie: 05-03-2020 20:02:40
197156
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Г. М. Северин – Серебряные монеты Pоссийской Империи 1801 - 1911, Москва 2001/ H. M. Severin – the Silver coinage of Imperial Russia from 1801 to 1911, rosyjskojęzyczny REPRINT anglojęzycznego wydania z 1965 roku, ISBN 5255013579 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 143 strony formatu B5, twarda oprawa, jedna uwaga długopisem w tekście, ilustrowany, dość szczegółowy katalog srebrnych monet rosyjskich |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 296