wydawnictwa zagraniczne, Г. М. Северин – Золотые и платиновые монеты Pоссийской Империи 1701 - 1911..

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:02:20
197155
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Г. М. Северин – Золотые и платиновые монеты Pоссийской Империи 1701 - 1911, Москва 2001/ H. M. Severin – Gold and platinum coinage of Imperial Russia from 1701 to 1911, rosyjskojęzyczny REPRINT anglojęzycznego wydania z 1958 roku, ISBN 5255013560
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 95 stron formatu B5, twarda oprawa, ilustrowany, dość szczegółowy katalog złotych i platynowych monet rosyjskich

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 299

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł