wydawnictwa zagraniczne, Г. М. Северин – Золотые и платиновые монеты Pоссийской Империи 1701 - 1911..
Zakończenie: 05-03-2020 20:02:20
197155
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Г. М. Северин – Золотые и платиновые монеты Pоссийской Империи 1701 - 1911, Москва 2001/ H. M. Severin – Gold and platinum coinage of Imperial Russia from 1701 to 1911, rosyjskojęzyczny REPRINT anglojęzycznego wydania z 1958 roku, ISBN 5255013560 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 95 stron formatu B5, twarda oprawa, ilustrowany, dość szczegółowy katalog złotych i platynowych monet rosyjskich |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 313