literatura numizmatyczna, The Kroisos Collection
Zakończenie: 05-03-2020 20:01:40
197157
Opis: | literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, The Kroisos Collection, katalog aukcyjny Stack's, 14.01.2008, The Kroisos Collection and Other Important Properties, New York |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 491 stron formatu A4, kartonowa oprawa, przy części pozycji wpisana osiągnięta cena czerwonym długopisem, dodatkowo lista wynikowa, katalog aukcyjny jednej z największych kolekcji złotych monet, wśród których m. in. studukatówka 1621, dwudukat Izabeli Czartoryskiej z 1772 roku czy gdańskie 5 dukatów 1614 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 510