literatura numizmatyczna, The Kroisos Collection

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-03-2020 20:01:40
197157
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, The Kroisos Collection, katalog aukcyjny Stack's, 14.01.2008, The Kroisos Collection and Other Important Properties, New York
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 491 stron formatu A4, kartonowa oprawa, przy części pozycji wpisana osiągnięta cena czerwonym długopisem, dodatkowo lista wynikowa, katalog aukcyjny jednej z największych kolekcji złotych monet, wśród których m. in. studukatówka 1621, dwudukat Izabeli Czartoryskiej z 1772 roku czy gdańskie 5 dukatów 1614

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 487

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  65 zł
6)  60 zł