Węgry, 1 korona, 1896 KB

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Węgry, 1 korona, 1896 KB

Węgry, 1 korona, 1896 KB

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:43:40
196248
Opis: Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, 1 korona, 1896 KB, Krzemnica, Tysiąclecie Węgier
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 813, Huszár 2215

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 167

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  46 zł