Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1952

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:39:40
196605
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1952, Filadelfia, Booker Taliaferro Washington i George Washington Carver
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", nakład tylko 8.006 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: KM 200

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 86

1)  42 zł