Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1936 D

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:39:00
196600
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1936 D, Denver, 200. rocznica urodzin Daniela Boone
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", nakład tylko 5.005 sztuk, miejscowa patyna, bardzo rzadka moneta
Literatura: KM 165.2

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 188

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  700 zł
4)  450 zł
5)  440 zł
6)  420 zł
7)  380 zł
8)  360 zł