Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1936 D

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:38:40
196608
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1936 D, Denver, 100 rocznica - Stan Arkansas
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900", nakład tylko 9.600 sztuk, delikatna patyna, ładnie zachowana i rzadka
Literatura: KM 168

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 166

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł