Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:34:00
196255
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.70 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 97

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  50 zł