Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:28:40
196875
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, na awersie w ЗОЛОТНИКА litera K z prostą nóżką, cyfry 44 w dacie zamknięte
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Adrianov 1844г, Bitkin 205

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 287

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  740 zł
4)  720 zł
5)  680 zł
6)  640 zł
7)  620 zł
8)  520 zł
9)  490 zł
10)  480 zł