Niemcy, dwugrosz, 1772

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, dwugrosz, 1772

Niemcy, dwugrosz, 1772

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:26:20
196805
Opis: Niemcy - Saksonia-Gotha-Altenburg - Fryderyk III 1732-1772, dwugrosz, 1772, Gotha
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Slg. Merseburger 3248

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 253

1)  430 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  370 zł