Niemcy, 2 guldeny, 1846

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, 2 guldeny, 1846

Niemcy, 2 guldeny, 1846

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:23:00
196812
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, 2 guldeny, 1846, Frankfurt
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 21.17 g, kolorowa patyna, pięknie zachowane z dużym połyskiem menniczym
Literatura: AKS 5, Dav. 642, Jaeger 28, Thun 132

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 177

1)  720 zł
2)  700 zł