Ryga- miasto, szeląg, 1572

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Ryga- miasto, szeląg, 1572

Ryga- miasto, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:15:20
195923
Opis: Ryga- miasto, szeląg, 1572, Ryga, (rozeta)CIVITATIS•RIGENSIS na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Haljak 948d

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 152

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  50 zł