Polska, 2 złote, 1996

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:14:20
196252
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548 - 1572
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, nordic gold, nakład 200.000 szt., najrzadsza moneta z serii monet dwuzłotowych III RP
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 217

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  350 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  250 zł