Polska, 100.000 złotych, 1990

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:13:40
195141
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ drugi/ - bez litery L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 jest znacznie bliżej napisu ZŁ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, rzadsza odmiana, piękne
Literatura: Parchimowicz 619b

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł