Polska, 1 gulden, 1923

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:05:40
196616
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowany egzemplarz z dużym blaskiem menniczym
Literatura: AKS 14, CNG 516, Jaeger D.7, Parchimowicz 61a

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 312

1)  480 zł
2)  480 zł
3)  360 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  250 zł