Polska, 2 złote, 1925

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:00:20
196677
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, odmiana z kropką po dacie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 321

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  760 zł
4)  660 zł
5)  600 zł
6)  600 zł
7)  520 zł
8)  470 zł
9)  360 zł