Polska, 2 złote, 1924

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1924

Polska, 2 złote, 1924

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 22:00:00
196675
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 2 złote, 1924, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami, wybite stemplami odwróconymi
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysy na rewersie, ale przyzwoicie zachowany egzemplarz
Literatura: Parchimowicz 109c

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 179

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  190 zł
10)  180 zł