Polska, 5 złotych, 1930

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:55:20
196657
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 282

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  540 zł
9)  500 zł
10)  410 zł
11)  390 zł
12)  370 zł
13)  360 zł