Polska, 10 złotych, 1938

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:53:20
196633
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 159

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  125 zł