Polska, 10 złotych, 1936

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:52:20
196629
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 314

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  250 zł
7)  230 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  140 zł
11)  130 zł
12)  120 zł