Polska, 10 złotych, 1932

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:48:20
196644
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu, znak mennicy pod łapą Orła
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 120a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 180

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  80 zł
8)  75 zł