Polska, szeląg, 1768 G

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, szeląg, 1768 G

Polska, szeląg, 1768 G

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:46:40
196499
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, szeląg, 1768 G, Kraków, bez kropki po G
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ciekawa, nienotowana odmiana
Literatura: Kop. 2160 (R), Parchimowicz SAP 1.c3, Plage 6, Plage-miedź 6 - odmiany, bez kropki po G

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 357

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  70 zł
6)  48 zł
7)  32 zł
8)  30 zł