Polska, ort, 1626

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1626

Polska, ort, 1626

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:41:00
196345
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1626, Gdańsk, na awersie PR kończy napis, drobny łańcuch z orderem złotego runa
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin GD26a-8

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 361

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  270 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  210 zł
11)  185 zł
12)  180 zł
13)  175 zł
14)  160 zł