Polska, grosz, 1597

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1597

Polska, grosz, 1597

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:37:20
196497
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1597, Poznań, POL na końcu legendy rewersu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny i bardzo rzadki
Literatura: H.-Cz. 7351 (R3), Kop. 744 (R5), Kop. Z.III.W. 209 (R5), Tyszkiewicz 15 mk

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 640

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  660 zł