Polska, trojak, 1597

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:35:00
196882
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1597, Wilno, głowa wołu przebita hakami, obok herb Chalecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV51-27

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 258

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  320 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  125 zł
9)  120 zł