Polska, trojak, 1601

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 27-02-2020 21:31:40
196486
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Wschowa, kropki po bokach nominału
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.01.5.a/d (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 235

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  100 zł
9)  95 zł